Skip links

Послуги та товари

Послуги та товари

Вибір послуг та товарів є необхідним процесом. Ми готові надати вам все необхідне для гідного та персоналізованого похоронного процесу. Щоб вшанувати пам’ять коханої людини.

Кладовище/Крематорій

Вибір, чи це буде кремація, чи поховання залежатиме від вас.

Кремація – процес спалення тіла покійного в печі крематорію з подальшим похованням праху.

Поховання – процес поховання тіла покійного в землю на цвинтарі.

Кремацію зазвичай вибирають, як бюджетніший варіант поховання померлого з подальшим похованням праху в землю, або ж зберіганням у склепі. У цей час поховання є більш трудомістким процесом, але найпоширенішим.

Автотранспорт

Катафалк є необхідною частиною похорону. Наш транспорт спеціально обладнано для проведення похоронного процесу. Від спеціального місця для труни до комфортних місць для близьких померлого. І також у нас є можливість замовити необхідний додатковий транспорт для перевезення більшої кількості людей.

Ритуальне приладдя

У нашому асортименті є широкий вибір всієї необхідної атрибутики для похорону. Від трун будь-якого виду, хрестів, вінків, до таких дрібниць як свічки та хусточки. У нас ви можете придбати все, що може знадобитися на будь-якому сценарії поховання.

Персонал

Наш персонал для поховання проходить постійну перевірку грамотності, що дозволяє нам надати спеціалізовані бригади, здатні працювати в напружених та важких умовах для створення спокою близьким покійного. Так само у нас присутні украй необхідні особи для проведення похоронного процесу. Спираючись на досвід проведення великої кількості поховань, вони допоможуть позбавити вас проблем і переживань протягом усього похоронного процесу, що значно скоротить рівень стресу на цьому заході.

Додаткова атрибутика

У нас в асортименті також є додаткова атрибутика для більш комфортного проведення похорону. Від необхідних “підставок” під труну та стільців, до переносних автоматизованих антисептиків.

Додаткові послуги

Також у нас є додаткові послуги. Такі як оренда намету, каркасно-тентового шатра, обігрівача, кондиціонера, звукової підсилювальної установки, монітора, так само декорування могили та місця прощання.