Skip links

Послуги спеціаліста

Виклик фахівця

Наші спеціалісти знаходяться на зв’язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. І готовий відповісти вам у будь-який зручний чи необхідний момент. Разом з цим кожен із фахівців оснащений транспортом і у разі смерті, здатний у найкоротші терміни приїхати на зазначену адресу.

Перевезення тіла

Наш багаторічний досвід допомагає нам бути обізнаними у яких випадках і куди можна буде доставити тіло покійної людини. Також наш співробітник може допомогти з необхідними документами та викликати бригаду транспортування в потрібний чи зручний момент.

Допомога з документами

Маючи великий досвід та постійну практику, наші фахівці можуть допомогти вам з оформленням усіх необхідних документів для похорону. Або ж може направити вас у необхідні місця, підказати, що потрібно мати при собі для отримання документів у найкоротший термін.

Вибір послуг для поховання

Весь спектр послуг та прайс-лист знаходиться у наших фахівців. І вони деталі можуть розповісти про кожну з них. Можуть допомогти вам із вибором необхідних послуг. І тих, що необхідні для комфортного прощання.

Невід’ємний помічник

Також після закінчення похоронного процесу, наші спеціалісти готові надати вам подальшу допомогу в питаннях з документами. Можуть допомогти з необхідним післяпохоронним обслуговуванням. І надалі вони залишатимуться на зв’язку для вирішення майбутніх питань.