Skip links

Організація похоронного процесу

Організація похоронного процесу – є невід’ємною частиною самого похорону. І всі ці моменти ви можете покласти на наші плечі.

Підготовка пакету документів

Наші спеціалісти можуть зайнятися збиранням усіх необхідних документів для проведення похоронного процесу. Момент передачі пакета документів буде відбувається безпосередньо перед самим похороном, або ж можливий варіант передачі документів заздалегідь, одразу по готовності.

Інструктаж персоналу

Залежно від складності похоронного процесу наш персонал проходить коротке ознайомлення по всьому сценарію проведення похорону. Але незважаючи на це, наш персонал здатний адаптуватися під різке відхилення від запланованого сценарію дій, що допоможе уникнути всіх можливих помилок

Підготовка ритуальної атрибутики

Підготовка та перевірка ритуальної атрибутики проводиться заздалегідь до самого процесу. Відповідальний за наявність та доставку товару проходить необхідну інвентаризацію товару, що дозволяє виключити людський фактор, що впливає на наявність цього товару на похороні.

Підготовка орендної атрибутики

Підготовка орендної атрибутики так само проводиться відповідальним заздалегідь, що дозволяє гарантувати своєчасну появу на тому чи іншому місці проведення похоронного процесу. та виключає будь-які помилки.